Slascycules

Blog z ciekawostkami

Remont w lokalu może być czasochłonny oraz męczący, więc zamiast we własnym zakresie się za to brać, o wiele lepiej jest zatrudnić sobie do tego profesjonalną grupę remontową. Robiąc remont ogólny calutkiego mieszkania, priorytetową uwagę należy zwrócić na strop podwieszany. W szczególności jeżeli bardzo dawno nie był on remontowany  i posiada straszny stan. Ciekawą propozycją tutaj, są obecnie stropy napinane a także podwieszane, które może stworzyć niewątpliwie każda ekipa remontowa. To stropy o ciekawej formie, które mogą mieć niezmiernie różnorodny wystrój. Stropy  podwieszane pozwolą wyrównać wysokość oraz kształt pokoju i ukryć wszelkie niedoskonałości, jakie z biegiem czasu mogą się pojawić na stropie.

Strop podwieszany tworzy się przy użyciu tzw. płyt kartonowo gipsowych, specjalnych stelaży i haków. Taki strop musi być zrobiony z dokładnością. Za sprawą tego będzie się efektownie  prezentował poprzez bardzo długie lata. Strop podwieszany bądź napinany, może mieć dowolny kształt. W ogóle nie powinien być zrobiony na calutkiej powierzchni stropu. Oczywiście może zajmować tylko niewielką jego część. Istotnym dodatkiem do takiego stropu, jest stosowne podświetlenie. Super tutaj testuje się podświetlenie halogenowe. Możemy je rozmieścić w różnych miejscach na stropie podwieszanym czy też pod nim, co zagwarantuje bardzo wspaniały efekt.

Koszt stworzenia tego typu sufitu, jest bardzo różnoraki. Uzależniony jest od jego wielkości i charakterystyki. Czym większych rozmiarów sufit, tym większy wydatek, ponieważ zdecydowanie więcej surowców się przy tym użyje. Niewątpliwie warto zainwestować w tego typu strop, bo prezentuje się on stylowo i modnie.

Autor: http://studio-barrisol.pl/

0 thoughts on “Remont w mieszkaniu jest czasochłonny a także uciążliwy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *