Slascycules

Blog z ciekawostkami

Znacznie więcej osób decyduje się na założenie swojej firmy. Działają to z przeróżnych względów, lecz najczęstszym pretekstem jest chęć zarabiania na siebie. Nie licząc dobrego pomysłu oraz biznesplanu, trzeba dodatkowo porządnie przewodzić swą firmą. Dla osób, które dotąd nie miały z tym styczności jest to nie lada wyzwanie. Na szczęście z pomocą przychodzi firma Comarch SA i jej program ERP.
Agencja Comarch SA z centrum zarządzania w Krakowie powstała w latach dziewięćdziesiątych i zajmuje się tworzeniem oprogramowania do zarządzania spółką. Z programu tejże spółki korzysta znacząca ilość średnich i niewielkich przedsiębiorstw na calutkim świecie. Najpopularniejszym produktem jest system Comarch ERP, który składa się z kliku modułów i jest szczególnie intuicyjny w obsłudze. Znajdziemy w nim sektory: faktury, handel, detal, serwis,e-sklep, księga podatkowa, księga handlowa, kasa/bank, środki trwałe, płace oraz kadry, analizy business intelligence, pulpit menadżera, CRM, obieg dokumentów, e-pracownik.
Jeśli własna firma wymaga niebanalnego podejścia należałoby skupić się na systemie Comarch ERP Altum. Polecany on jest zdecydowanie dla agencji o nadzwyczaj rozsianej strukturze, które posiadają zagraniczne placówki, dla przedsiębiorstw holdingowych rozporządzających grupą przedsiębiorstw. W aplikacji utworzona jest szczególna platforma, dzięki której jesteśmy wstanie zmechanizować rutynowe czynności oraz podejmować decyzje w oparciu o prognozy oraz analizy. Dzięki temu można skupić się na najistotniejszych rzeczach, nie zamartwiając się o powtarzające się procesy.
Firma Comarch SA stworzyła również lojalnościowy program. Zrzesza on spółki, które wspomagają stosować w praktyce program i zapewniają informatyczne zaplecze dla nowych nabywców. Aktualnie przeszło dziewięćset spółek w calutkiej Polsce jest partnerem Comarch. Spółka Comarch SA w ramach programu gwarantuje głównie zawodowe oraz merytoryczne szkolenia dla swych partnerów. Pomaga dojść do przyszłych klientów i wysyła tak zwanego opiekuna, który pomoże się poznać z przebiegiem wprowadzania oprogramowania.
Kompix to jednostka z Koszalina zaistniała w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym piątym roku, a od 1998 jest partnerem Comarch. Specjalizuje się ona instalowaniem programu u następnych interesantów i zapewnia zaplecze informatyczne konieczne do utworzenia systemu. Proponuje wszechstronną analizę potrzeb oraz zasobów użytkownika, a następnie dostarcza pożądany sprzęt m.in. strukturalne okablowanie, serwery, stacje robocze, drukarki, terminale, fiskalne urządzenia, sprzęt telekomunikacyjny. Co więcej kontrahent może liczyć na szeroki wachlarz usług IT oraz ciągłą obsługę informatyczną. Użytkownik wybierając markę Kompix uzyskuje serwis techniczny, murowany czas odpowiedzi na zgłaszane kłopoty, dzisiejszą służbę zdalną, warsztaty wykonawców z obsługi oprogramowania oraz wiele innych rzeczy.
Porządne zarządzanie przedsiębiorstwem to wskazówka do triumfu. Więc warto przeznaczyć chwilę na przejrzenie oferty comarch optima wrocław i wybranie dla siebie najbardziej korzystnego modelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *