Slascycules

Blog z ciekawostkami

Muzyka uspokaja, wprawia w relaks, bawi, nic zatem dziwnego, iż osoby z chęcią słuchają muzyki w każdym miejscu gdzie przebywają. Używają do tego różnorakich sprzętów, jednakże na dzień obecny znanym urządzeniem jest MP3.

Przyszłościowe odtwarzacze w atrakcyjnej kwocie

Pragnąc zakupić pierwszorzędne MP3 mamy do wyboru pełno odtwarzaczów wielu popularnych firm. Dział z elektroniką w każdym sklepie, jest bogato opatrzony w nowe technologicznie sprzęty, w ogromnym przedziale cenowym. Niemal każdy zatem z łatwością odnajdzie dla siebie odpowiednie urządzenie, nie płacąc wiele.

Przenośny odtwarzacz audio

Jedną z ciekawszych ofert na rynku sprzedaży, w stosunku do sprzętów MP3 jest urządzenie FiiO M6. To wyjątkowo nowoczesne urządzenie do puszczania muzyki, które da się zabrać ze sobą do szkoły, na urlop czy w właściwie każde inne miejsca. FiiO M6 to niestacjonarny odtwarzacz bezstratnych plików, ten sprzęt posiada funkcję łączności Internetem, odtwarzania muzyki przez DLNA, pozyskuje też aktualizowanie firmware OTA. Ten sprzęt może obsłużyć także opcję Bluetooth 4.2 i mnóstwo pozycji dobrej jakości. W urządzeniu obsadzono kilka świetnych aplikacji do przesłuchiwania muzyki i to nie wszystko. Odtwarzacz da się bez problemu zesparować ze naszym smartfonem oraz kierować nim zdalnie. Analogicznie da się go także powiązać z notebookiem i lepiej używać jego funkcje. FiiO M6 to przyszłościowe urządzenie, o sporej ilości atutach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *